OXY-OXC 180ks tablet OXY-OXC | kapsle 180ks

Kód: 43
Akce
ZDARMAZDARMA
pixla vetsi
990 Kč
Vyprodáno

Přípravek nové generace pro revitalizaci, okysličení organizmu, dodání energie a pročištění střevního traktu

Speciálně připravená sloučenina peroxidu hořčíku s aktivovaným kyslíkem (Ozónem O3) s přidaným vitamínem C podporujícím oxidaci a s přírodními bioflavonoidy.

Jak OXY-OXC působí

 • Rozrušuje a odstraňuje starou zaklíněnou fekální hmotu adherovanou ke střevnímu epitelu
 • Odstraňuje těžké kovy
 • Snižuje množství anaerobních bakterií
 • Stimuluje růst aerobních bakterií jako např. Lactobacillus Acidophilus
 • Zlepšuje vstřebávání živin
 • Zlepšuje funkci Peyerových plaků (orgán imunitního systému)
 • Okysličuje všechny buňky (zlepšuje mozkové funkce)
 • Zvyšuje energetickou hladinu
 • Zlepšuje náladu
 • Odstraňuje primární přičiny depresí
 • Zlepšuje kvalitu spánku

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je OXY-OXC

Každý organizmus je tak starý, nakolik je intoxikovaný. OXY-OXC je revoluční výrobek určený k detoxikaci a ošetřování střevního traktu. To co OXY-OXC odlišuje od ostatních receptur určených k čištění střeva je použití jedinečného kyslíko-ozónového procesu, spouštěného vitamínem C a potencovaného bioflavonoidy. Několikastupňová reakce OXY-OXC zvyšuje střevní aktivitu a aktivuje celý střevní trakt. OXY-OXC je účinný při odstraňování občasné zácpy, pomáhá snižovat nadváhu, okysličuje celé tělo a jeho užívání má za následek vzrůst mentální i psychické energie. Uvolněný kyslík je bohatým energetickým zdrojem pro organizmus.

Tato speciálně vyvinutá sloučenina peroxidu hořčíku je vázaná na aktivní oxidační látky speciálním analytickým procesem. Patentovaným způsobem jsou hořčík, peroxidy, superoxidya ozonidy spojeny do krystalické mřížkovité matrix a obohaceny přidám prooxidačního komplexu vitamínu C s bioflavonoidy. Tato směs poskytuje trvalejší uvolňování kyslíku vedoucí k jeho optimální asimilaci. Když je směs přijímána orálně, tato stabilní vazba je rozrušena při kontaktu s žaludečními kyselinami a uvolní velké množství aktivovaného kyslíku. Endo genní i exogenní oxidy jsou normálně ničeny enzymem katalázou. Tento enzym je inhibován askorbátovým anionem proOxC, takže je umožněna maximální oxidace toxinů v organizmu.

Mechanizmus účinku:

V kyselém prostředí žaludku vitamín C (kyselina askorbová) a bioflavonoidový komplex rozruší vazby peroxidu hořčíku. Tím se uvolní ozón a peroxid vodíku, který změkčuje stolici a uvolňuje zaklíněnou fekální hmotu. Když se peroxid vodíku a ozón dostane do krevního oběhu, enzym katalýza je okamžitě štěpí na vodu, kyslík (O2) a atomický neboli singlový kyslík (O1). Singlový kyslík neexistuje v organizmu příliš dlouho, neboť je velmi reaktivní a váže se ihned na škodlivé volné radikály. Bez volného kyslíkového radikálu O1 by nemohly být škodlivé volné radikály efektivně eliminovány. Singlový kyslík stimuluje také oxidačně-redukční cyklus, který se významnou měrou podílí na detoxikační funkci těla. Kyslík potom oxiduje toxické látky a dodává energii všem buňkám organizmu. Hořčík vytváří v tlustém střevě čistící reakci a zabraňuje opětné absorpci toxinů.

OXY-OXC může být užíván v dávce dvou kapslí nejednou. Nejsou ale známe žádné vedlejší účinky této sloučeniny ani ve větších dávkách a v USA je doporučována dávka až do 6 kapslí denně. Je naprosto bezpečná a mohou ji užívat i těhotné a kojící ženy. Pro hořčík má tělo mnoho užitečných použití. Množství kyslíku, které je uvolňováno, je mnohokrát vyšší než při použití peroxidu vodíku nebo okysličené vody. OXY-OXC také netvoří hydroxylové radikály, které mohou vznikat při užívání peroxidu vodíku.

V našem těle existuje pro kyslík mnoho použití. Viry mají velké problémy s přežíváním ve vysoce okysličeném prostředí. Jakmile jsou toxiny ve střevě zredukovány, více kyslíku přechází do krve a do ostatních buněk těla. Kyslík přemění fekální hmotu na velmi měkkou až tekutou stolici v závislosti na tom jaké množství toxinů organizmus obsahuje a jaká dávka přípravku je použita. Dokonce i když se bere ve velkých dávkách několikrát denně, nemá škodlivé účinky. Nevyvolává křeče, které se mohou objevit při použití laxativ a rostlinných přípravků Když jsou nahromaděné toxiny eliminovány, střeva začnou vytvářet opět normální měkkou a zdravou stolici. Někteří velmi silně intoxikovaní jedinci mohou cítit zpočátku žaludeční nevolnost, protože jejich organizmus je natolik zbavený kyslíku, že nejsou zvyklí na zvýšení jeho hladiny, ale tento stav brzy odezní. Proto se doporučuje začínat s nízkou dávkou a pozvolna ji zvyšovat až si organizmus zvykne na vyšší obsah kyslíku. Doporučujeme následující postup: vzít 1-2 kapsle před spaním (pokud možno aspoň 2 hodiny po jídle) a zapít je vodou nebo ovocnou šťávou.

Čištění střevního traktu:

OXY-OXC důkladně čistí celý střevní trakt, zbavuje střevo toxických látek a vytváří tak podmínky pro normální činnost střev. OXY-OXC se postará o bezvadné vyčištění střevního traktu a přitom je bezpečný a mírný k vašemu organizmu. Ve srovnání s rostlinnými laxativy je OXY-OXC mnohem šetrnější, nezeslabuje střevní svalovina a zároveň je nejbezpečnější látkou, kterou na pročištění střevního traktu známe. Protože k čištění používá kyslík a ozón, není kontra-indikován pro žádnou skupinu lidí, ani pro těhotné ženy a kojící matky (není ovšem určen pro děti). Účinek OXY-OXC proto nelze srovnávat s žádným rostlinným nebo jiným laxativem jako je aloe vera, cascara sagrada nebo senna.

Revitalizace:

Detoxikační a očistné působení OXY-OXC umožňuje ve střevě zvýšenou asimilaci, životně důležitých minerálů a živin. OXY-OXC také vyživuje buňky trpící nedostatkem kyslíku a vytváří tak zdravější střevní stěnu s bezchybnou funkcí. Pravděpodobně nejviditelnější důsledek snížené hladiny kyslíku v organizmu je nedostatek energie. Ačkoliv saturace kyslíkem v žilní krvi zdravého člověka je kolem 60-70 %, někteří odborníci doporučují saturovat až na 80 %. OXY-OXC je neúčinnější stabilizovaný kyslíkový doplněk umožňující bezpečným způsobem oxygenaci zvýšit.

Doplňkové parametry

Kategorie: OXY-OXC
Hmotnost: 0.3 kg